Septiforte 1kg

Septiforte 1kgSEPTIFORTE je prípravok určený na rozklad a skvapalňovanie organických odpadov a nánosov v sifónoch, vnútornej a vonkajšej kanalizácii, ale najmä v splaškových vodách - v žumpách a v septikoch.
Cena s DPH
35,00 EUR
EAN
5998865007010
Obj. číslo
9281206
Minimálny odber
1 ks
Dostupnosť
Na sklade
SEPTIFORTE je prípravok určený na rozklad a skvapalňovanie organických odpadov a nánosov v sifónoch, vnútornej a vonkajšej kanalizácii, ale najmä v splaškových vodách - v žumpách a v septikoch.

Výsledok pravidelného používania SEPTIFORTE
• na minimum znižuje potrebu ťahania žumpy,
• zabraňuje upchatiu, odstráni, prípadne predíde tukovým usadeninám v kanalizačných potrubiach a žumpách - septikoch,
• odstráni nepríjemný zápach,
• zabezpečuje bezproblémový - plynulý chod celého systému.

Jednotlivé sáčky obsahujú viac miliónov špeciálne na tento účel vypestovaných baktérií a enzýmov. Tieto baktérie napravia biologickú rovnováhu systému, odbúrajú usadeniny a zabezpečia jeho ďalší bezproblémový - plynulý chod .

Procesy prebiehajúce v žumpe a septiku
Do žumpy - septiku tečúce odpadové vody obsahujú veľa kuchynských mastnôt, menšie ako aj väčšie tuhé častice. SEPTIFORTE najprv pomocou enzýmov tieto tuhé častice rozložia - rozlámu molekuly tuhých látok. Príčiny problémov súvisiacich s používaním žumpy – septiku (hlavne nutnosť jej častého ťahania ) vždy súvisia s množstvom užitočných baktérií. Následne, baktérie skonzumujú nečistoty, teda čiastočne ich pretvoria na svoju živú hmotu a čiastočne na plyny vďaka čomu sa zakalená odpadová voda prečistí. Užitočné baktérie, enzýmy vedia byť účinné pri teplote nad 5°C.